Beep Rent a Car ARAÇ KİRALAMA SÜRESİ

Beep Rent a Car’da araç kiralama minimum süresi günlük kiralamalarda 24 (yirmidört)saattir. Saatlik kiralamalarda bir günlük kira bedeli alınmaktadır. Haftalık kiralamalarda 7(yedi)gün Aylık kiralamalarda ise 30 (otuz) gündür.

Beep Rent a Car SÜRÜCÜ BELGESİ VE YAŞ SINIRLAMALARI

Sözleşmenin düzenlendiği tarihte, Kiracının (aracı bizzat kullanıyorsa şahsının, sürücü vasıtasıyla kullanıyorsa sürücünün)

  • Beep Rent a Car Ekonomik sınıf araçları için en az 25 yaş ve 4 yıllık geçerli sürücü belgesine
  • Beep Rent a Car Orta sınıf araçları için en az 25 yaş ve 5 yıllık geçerli sürücü belgesine
  • Beep Rent a Car Üst sınıf araçları için en az 30 yaş ve 7 yıllık geçerli sürücü belgesine

sahip olmansı gerekmektedir.

Beep Rent a Car FARKLI LOKASYONLARDA ARAÇ TESLİMATI

Beep Rent a Car web sitesinde belirtilen araç alış veya araç teslim lokasyonlarında yapılan araç teslimatları fiyata dahildir. Fakat belirtilen lokasyonlar dışında bir noktada araç teslim almak veya araç teslim-iade etmek için Beep Rent a Car tarafından öngörülen ücret talep edilir. Ücret bilgileri talep edilen noktalara göre değişiklik gösterdiğinden dolayı sabit bir ücret belirtilememektedir. Detaylı bilgiyi Beep Rent a Car’ın 7/24 hizmet veren 0850 466 2337 numaraları çağrı merkezini arayarak alabilirsiniz.

Beep Rent a Car EK SÜRÜCÜ PROSEDÜRÜ

Beep Rent a Car’dan yapılan kiralamalarda araç sürücüsü 2(iki) kişi ile sınırlandırılmış olup.3. kişi tarafından kullanılması durumunda Beep Rent a Car koşulsuz ve şartsız aracı geri alma hakkına sahiptir. Kontratlar dahilinde 3. şahıslar tarafından oluşabilecek tüm hasarlarda maddi ve manevi tazminat talepleri kullanıcılara ait olup ,ayrıca tüm cezai ve hukuki sorumluluğun da kendisine ait olduğunu peşinen kabul eder. Asıl sürücü ve ek sürücü dışında başka kişi/kişilerce kullanılan araçların kaza ve hasar bedellerinin hiçbirini Beep Rent a Car veya kasko karşılamaktadır. Tüm sorumluluk kullanıcılara aittir.

Beep Rent a Car YAKIT PROSEDÜRÜ

Beep Rent a Car’dan yapılan kiralamalarda yakıt ücreti kiracıya aittir. Kiralama konusu aracın iade edildiği andaki (yakıt deposunda mevcut) yakıt miktarı, kiralamanın başlangıçtaki (araç teslim alındığı) yakıt miktarının altında ise, eksik olan yakıt miktarı kiracıdan tahsil edilir.

Beep Rent a Car ARAÇLARININ KULLANILMAMASI GEREKEN DURUMLAR

Beep Rent a Car’dan yapacağınız kiralamalarda araçlar ; Türk ceza ve gümrük mevzuatı ile diğer yasalarca taşınması suç sayılan her türlü eşyanın taşınmasında ve diğer gayri kanuni işlerde kullanılamaz. Beep Rent a Car’ın izni olmaksızın başka bir otomobilin ya da hareket eden veya etmeyen nesnelerin çekilmesinde, itilmesinde ya da yüklenerek taşınmasında kullanılması yasaktır. Yarış, hız tayini, ralli, sağlamlık denemesi ve motorlu sporlar ile,normal trafiğe kapalı ve araç kullanımına fiziken uygun olmayan yerlerde kullanılamaz. Bu alanlarda oluşacak hasarlar Beep Rent a Car veya kasko tarafından karşılanmamaktadır. Tüm sorumluluk aracı kiralayan kullanıcıya aittir.

ARAÇ ÇALINMASI DURUMLARINDA YAPILMASI GEREKENLER

Kiracı seyir dışında, aracı, güvenliğini sağlayacak biçimde kapalı ve kilitli park etmekle yükümlüdür. Aracın çalınması durumunda da en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak Beep Rent a Car’ın 7/24 hizmet veren 0850 466 2337 numaralı çağrı merkez Hattına bilgi verilmesi zorunludur. Çalınma halinde polis veya jandarmaya olay anında başvuru yapılmaz ise araç bulunamaz ve sigorta tarafından tazmin mümkün olmaz ise, tüm güvenceler geçersiz sayılır. Meydana gelen her türlü zararda Beep Rent a Car sorumluluk kabul etmemekte 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere tüm zarar kiracıdan tahsil edilir.