Beep Rent a Car Hakkında

Beep Rent a Car ailesi olarak 2018 yılından bu yana kullanışı rahat konforlu araçlarımız ile sizleri dilediğiniz yere ulaştırmak için var gücümüz ile çalışıyor sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyacanını duyuyoruz.


Beep Rent a Car dürüstülüğü ve güvenilirliği ilke edinmesiyle birlikte Türkiye’ nin bir çok şehrinde sizlere kaliteli hizmet vermek için alanında deneyimli personelleriyle her geçen yıl bir adım daha ileri gitmiştir. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’de Araç Kiralamanın öncü isimlerinden olan Beep Rent a Car’ı diğer kiralama şirketlerinden ayıran en büyük özelliği sizlere uygun fiyat ile kaliteli hizmet vermesidir.. Zamanında teslimat prensibimiz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.


Siz değerli müşterilerimizin can güvenliği bizim için en ön plandadır. Bu nedenle Beep Rent a Car’ın tüm araçlarının periyodik bakımları aksatılmadan yapılmakta, mal güvenliğinizi de korumak amaçlı tüm sigorta poliçeleri eksiksiz takip edilmektedir.


Yolculuklarınızın en konforlu şekilde geçmesi için düşük kilometreli, temiz ve yeni model araçlarımız siz değerli Beep Car Rental misafirlerini beklemektedir.


Kiralama esansında bebek koltuğu, navigasyon, otoyol ve köprü geçiş kartları Kar zinciri, kar lastiği gibi ihtiyaçlarınızı iletmeniz halinde eksiksiz tamamlıyor, İhtiyaç olması halinde Otel Rezarvasyon Misafir Karşılama Trasfer Otel Konaklama rezervasyon talepleriniz içinde büyük bir titizlikle çalışıyoruz.


Sayfamız üzerinden, dünyanın dört bir tarafından son derece basit ve hızlı olarak iki adımda araç rezarvasyonu yapabilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı,İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Adana Havalimanı ve Antalya Havalimanında araç teslim alabilir ve araçlarınızı istediğiniz noktalardan birinde bırakabilirsiniz. 0 850 466 2337 numaralı telefonlardan sizlere 7/24 hizmet vermekte olan çağrı merkezi ekibimiz ile irtibata geçebilir veya iletisim@beep.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Genç oluşumlu şirketimiz araç kiralama sektöründe başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışmakta ve buna karşılık sizlerin yakın ilgi ve desteğinizden büyümektedir. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.